Beurer FT 65, kuumemittari
Beurer FT 65, kuumemittari osastosta Kuumemittarit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer FT65 6IN1 kuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Otsa- ja korvakuumemittari FT65 BeurerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 29,95 € | 29,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - FT 65 Multi-Functional Thermometer - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 30,95 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Kuumemittari FT65Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 32,12 € | 39,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer FT65 -monitoimikuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 34,99 € | 39,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER FT65 KUUMEMITTARINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 36,90 € | 41,80 € | Katso tuotetta ▸ |
29,90 €
29,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
30,95 €
32,12 €
34,99 €
36,90 €
Beurer FT 65, kuumemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125, 4211125795146, 4211125795580, 4211125795603, 4052095795589, 4211125795009 |
Valmistaja | Beurer, Tefal |
Valmistajan tuotesivu | http://www.beurer.com/web/en/products/body_temperature/body_temperature.php?pid=7504 |
Hintakehitys
Korkein hinta
36,90 €
Keskihinta
32,47 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.