Beurer FT 85, kuumemittari
Beurer FT 85, kuumemittari osastosta Kuumemittarit nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 36,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer - FT 85 Contactless Thermometer - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 36,50 € | 40,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Kuumemittari FT 85 langatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 37,46 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Digitaalinen kuumemittari non-contact Beurer FT 85Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 39,95 € | 39,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer FT85 - kuume- ja lämpömittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 39,95 € | 44,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer FT85 - kuume- ja lämpömittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER FT85 KUUMEMITTARINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,45 €
36,50 €
37,46 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,95 €
39,95 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 44,45 €
39,95 €
39,99 €
49,90 €
Beurer FT 85, kuumemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer |
Valmistajan tuotesivu | https://www.beurer.com/web/gb/products/medical/fever-thermometers/ft-85.php |
EAN-koodi | 4211125795139, 4211125795061 |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
40,63 €
Alin hinta
36,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.