Beurer FT 95 Bluetooth, kuumemittari
Beurer FT 95 Bluetooth, kuumemittari osastosta Kuumemittarit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 59,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer FT95 Bluetooth Non-Contact kuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Digitaalinen kuumemittari non-contact Beurer FT 95Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 62,00 € | 62,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - FT 95 Contactless Thermometer with Bluetooth - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 69,50 € | 69,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BEURER FT95 BT KUUMEMITTARINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Beurer lämpömittari FT 95Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 88,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
FT95 BT -kuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 88,99 € | 93,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Ft95 Bt KuumemittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 98,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 64,70 €
59,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,00 €
62,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,50 €
69,50 €
79,90 €
88,95 €
88,99 €
89,00 €
Beurer FT 95 Bluetooth, kuumemittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Beurer |
Valmistajan tuotesivu | https://www.beurer.com/web/gb/products/medical/fever-thermometers/ft-95.php |
EAN-koodi | 4211125795115, 4211125795078 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
76,89 €
Alin hinta
59,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.