B+W Outdoor Case Type 4000 (DJI Mavic Air 2/2S Fly More Kit), kantolaukku
B+W Outdoor Case Type 4000 (DJI Mavic Air 2/2S Fly More Kit), kantolaukku osastosta Kuvauskoptereiden tarvikkeet ja lisäosat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 125,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
B&W International B&W outdoor.case Type 4000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 125,57 € | 125,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B&w International Bw Outdoor Cases Type 4000 Dji Air 2/2s (charge-in-case) YelNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 145,08 € | 151,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
B+W Outdoor Case Type 4000 Keltainen DJI Mavic Air 2/2S Fly More KitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 189,00 € | 192,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,57 €
125,57 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 151,07 €
145,08 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 192,90 €
189,00 €
B+W Outdoor Case Type 4000 (DJI Mavic Air 2/2S Fly More Kit), kantolaukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4031541743831 |
Mitat | |
Pituus | 325 mm |
Leveys | 420 mm |
Korkeus | 180 mm |
Paino | 2,6 kg |
Valmistaja | B&W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.b-w-international.com/de/multimedia/dji/type-4000-dji-mavic-air-2-dji-air-2s-smart-controller?c=48 |
Sisämitat | |
Korkeus | 165 mm |
Leveys | 385 mm |
Pituus | 265 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
153,22 €
Alin hinta
125,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.