Hansgrohe Rainfinity 250 (26228700) mattavalkoinen, sadesuihkun suihkupää
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Hansgrohe Rainfinity 130 käsisuihkupää
Hansgrohe Rainfinity 250 (26228000) kromi, sadesuihkun suihkupää
Hansgrohe Rainfinity 360 seinään kiinnitettävä suihkupää, matta valkoinen.
Hansgrohe Rainfinity 250 (26228700) mattavalkoinen, sadesuihkun suihkupää
Hansgrohe Rainfinity 130 (26852700) mattavalkoinen, käsisuihku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kylpyhuonehanat ja suihkut ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Hansgrohe Rainfinity 130 käsisuihkupää
-
Hansgrohe Rainfinity 250 (26228000) kromi, sadesuihkun suihkupää
-
Hansgrohe Rainfinity 250 (26228700) mattavalkoinen, sadesuihkun suihkupää
-
Hansgrohe Rainfinity 130 (26852700) mattavalkoinen, käsisuihku
-
-Seinäkytkin suihkuun Hansgrohe Fixfit E, 27454000
-
Hansgrohe Raindance Select S120 26530340 Käsisuihku 3 suihkutyyppiä, ä˜125 mm, harjattu musta/kromi
-
Hansgrohe Vernis Blend Käsisuihku kromi
-
Hansgrohe Pulsify 3 strä¥le Active Käsisuihku 3-toiminen, kromi
-
Hansgrohe Raindance Select S120 26530140 Käsisuihku 3 suihkutyyppiä, ä˜125 mm, harjattu pronssi
-
Hansgrohe Vernis Blend Suihkusetti kromi, 650 mm
-
Hansgrohe Axor Uno Suihkuhana 150 c/c, vipukahva
-
Hansgrohe Crometta S 240 Suihkusetti 150 c/c
-
Hansgrohe 92366000 Käsisuihkun pidike ä˜22 mm, kromattu
-
Hansgrohe Axor Citterio Suihkusetti 150 c/c
-
Hansgrohe Crometta Suihkusetti 6 l/min
-
Hansgrohe Pulsify 24111000 Käsisuihku 3 suihkutyyppiä, ä˜105 mm, kromattu
-
Hansgrohe Axor Montreux Suihkusetti 150 c/c
Katsotuimmat Kylpyhuonehanat ja suihkut
-
alk. 31 €
Erics Industrier 112 Suihkuverhotanko suora 160-250 cm
-
alk. 17 €
Oras Bidetta 242050, bidékäsisuihku
-
alk. 139 €
Oras Nova 7461 (6310811), termostaattinen suihkuhana
-
alk. 137 €
Oras Vega 1870G (6310855), suihkuhana
-
alk. 199 €
Oras Nova 7462G (6310812), suihkuhana juoksuputkella
-
alk. 174 €
Oras Optima 7160 (6318040), termostaattinen suihkuhana
-
alk. 18 €
Oras Apollo 252020-11 (6510081) valkoinen, käsisuihku
-
alk. 51 €
Hansgrohe shower holder porter s matt black
-
alk. 70 €
Gustavsberg GB51ACCEXTP Laajennusprofiili
-
alk. 38 €
Käsisuihku Grohe Vitalio Start 100 ja letku 150 cm
-
alk. 261 €
Oras Hydractiva Style 433 (6510225), suihkusetti
-
alk. 107 €
Grohe Rainshower (27057GN0) DN15 Brushed Cool Sunrise, seinäliitin
-
alk. 60 €
Hansgrohe crometta 85 variojet hand shower unica'crometta wa
-
alk. 89 €
Hansgrohe croma 100 mono hand shower unica'c wall bar 0.65 m
-
alk. 409 €
Grohe Rainshower Cosmopolitan 210 (28368000), kattosuihkusihti
-
alk. 963 €
Grohe Euphoria System 310, Suihkujärjestelmä termostaattisekoittimella seinäasennukseen, Hard Graphite
-
alk. 157 €
Oras Nova 7471 (6310813), suihkuhana
-
alk. 41 €
Grohe Tempesta 100, Suihkutankosarja yhdellä suihkutustavalla, Kromi
Keittiöhanat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 289 €
Oras Safira 1023F (6219114), keittiöhana mökille
-
alk. 173 €
Oras Safira 1035FS (6219174), keittiöhana pesukoneliitännällä
-
alk. 209 €
Oras Safira 1039F (6219127), keittiöhana pesukoneventtiilillä
-
alk. 9,99 €
Franke Twister pesualtaan puhdistusaine
-
alk. 449 €
Mora REXX K6 (707110), keittiöhana
-
alk. 195 €
Oras Optima 2733F (6219071), keittiöhana
-
alk. 148 €
GROHE Blue -suodatinpatruuna 600l, 40404001
-
alk. 34 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Mexen Cube, 320 ml, Chrome
-
alk. 17 €
Sisäänrakennettu nestesaippua-annostelija Aquasanita D-001.
-
alk. 27 €
Vyniojamas nuvarvÄ—jimo padÄ—kliukas Mexen, Black
-
alk. 26 €
Valutusastia Franke 112.0057.850
-
alk. 19 €
1080° kääntyvä hana
-
alk. 19 €
Letku Imtersa 25 cm Ruostumaton teräs AISI 304 EPDM Urospistoke 1/2"" - Pistorasia 3/4"" 25 cm
-
alk. 82 €
Integroitava nestesaippua-annostelija Franke Atlas Neo
-
alk. 29 €
Gustavsberg Nautic (GB41637267), keramiikkapatruuna
-
alk. 4,90 €
Vedensäästösuutin
-
alk. 699 €
Blanco Livia-S, keittiöhana
-
alk. 151 €
Damixa Clover Green 600700000, keittöhana
Hansgrohe Rainfinity 250 (26228700) mattavalkoinen, sadesuihkun suihkupää
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Hansgrohe |
Valmistajan tuotesivu | https://www.hansgrohe.com/articledetail-rainfinity-overhead-shower-250-1jet-26228700 |
EAN-koodi | 4059625201558 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 31 €
Erics Industrier 112 Suihkuverhotanko suora 160-250 cm
-
alk. 17 €
Oras Bidetta 242050, bidékäsisuihku
-
alk. 139 €
Oras Nova 7461 (6310811), termostaattinen suihkuhana
-
alk. 137 €
Oras Vega 1870G (6310855), suihkuhana
-
alk. 199 €
Oras Nova 7462G (6310812), suihkuhana juoksuputkella
-
alk. 174 €
Oras Optima 7160 (6318040), termostaattinen suihkuhana
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kylpyhuonehanat-ja-suihkut/hansgrohe-rainfinity-250-26228700-mattavalkoinen-sadesuihkun-suihkupaa/10950026
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.