Acer Nitro, langallinen pelihiiri
Acer Nitro, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 24,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Acer Nitro -pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 24,00 € | 28,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ACER NITRO PELIHIIRI (GP.MCE11.01R)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 31,15 € | 36,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer Nitro Mouse (NMW120) - mouse - USB - Musta - Hiiri - Optinen - 8 painiketta - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 31,96 € | 38,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ACER NITRO Gaming Mouse PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 33,50 € | 38,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Acer: Nitro Wired Gaming Mouse PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer nitro pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 34,99 € | 39,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Acer Nitro PelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ |
24,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,05 €
31,15 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,95 €
31,96 €
33,50 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
34,99 €
39,90 €
Acer Nitro, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Acer |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 4 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 8 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.acer.com/ac/en/GB/content/model/NP.MCE11.00G |
Mitat | |
Leveys | 78 mm |
Korkeus | 38,5 mm |
Syvyys | 127 mm |
Paino | 144 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4710886498148 |
Hintakehitys
Korkein hinta
42,90 €
Keskihinta
34,06 €
Alin hinta
24,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.