Asus ROG Gladius II, langallinen pelihiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Asus UX300 PRO, lanagllinen hiiri
Asus ROG Chakram X RGB, langaton / langaton pelihiiri
Asus ROG Strix Impact III RGB, langallinen pelihiiri
Asus TUF Gaming M3 Gen II RGB, langallinen pelihiiri
Asus ROG Chakram, hiiritassut
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langalliset hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Asus ROG Strix Impact II Moonlight White, langallinen pelihiiri
-
Asus TUF Gaming M4 Air, langallinen pelihiiri
-
Asus ROG Gladius III Wireless RGB, langaton pelihiiri
-
Asus ROG Gladius III RGB, langallinen pelihiiri
-
Asus ROG Chakram Core, langallinen pelihiiri
-
Asus ROG Strix Impact II Electro Punk, langallinen pelihiiri
Katsotuimmat Langalliset hiiret
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 125 €
Kensington K72080WW SlimBlade Pro Trackball, langallinen/langaton pallohiiri
-
alk. 56 €
Glorious PC Gaming Race Model I RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 69 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 52 €
Cougar Revenger RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
Hiirimatot -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Zero - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Razer Strider Gaming Mouse Mat L/XXL, pelihiirimatto
-
alk. 24 €
SteelSeries QcK Prism Cloth RGB M/XL/3XL/4XL/5XL, hiirimatto
-
alk. 150 €
Razer Strider Chroma RGB XXL, pelihiirimatto
-
alk. 53 €
Artisan FX Hayate Otsu - MID - M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn PRO XL/XL Square/2XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - XSOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Freefall SV BASE Control+ v2, pelihiirimatto
-
alk. 90 €
Kanami Yuna Glass Limited Edition, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Asus ROG Hone Ace Aim Lab Edition L, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
HyperX Pulsefire Mat RGB XL, pelihiirimatto
-
alk. 6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
alk. 43 €
PureTrak P-51 Mustang, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Xtrfy GPZ1 Large, pelihiirimatto
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn X Nacho Customs XXL, pelihiirimatto
-
alk. 28 €
Logitech G740 Cloth Gaming Mouse Pad, hiirimatto
-
alk. 4,95 €
Aimax S/M/L, pelihiirimatto
Asus ROG Gladius II, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 12 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Gladius-II/ |
Mitat | |
Leveys | 67 mm |
Korkeus | 45 mm |
Syvyys | 126 mm |
Paino | 110 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4712900561272 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 125 €
Kensington K72080WW SlimBlade Pro Trackball, langallinen/langaton pallohiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langalliset-hiiret/asus-rog-gladius-ii-langallinen-pelihiiri/5689217?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.