Corsair M65 RGB Elite, langallinen pelihiiri
Corsair M65 RGB Elite, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 65,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair Gaming M65 Rgb Elite Langallinen 18,000dpi Hiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 65,10 € | 71,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair M65 RGB ELITE Tunable -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair M65 RGB Elite pelihiiri (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,95 € | 74,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair M65 RGB Elite -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
CORSAIR M65 RGB ELITE Tunable FPS Black (CH-9309011-EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 80,80 € | 85,70 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,09 €
65,10 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,80 €
69,90 €
69,95 €
69,99 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 85,70 €
80,80 €
Corsair M65 RGB Elite, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Corsair |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 18 000 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 9 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Gaming-Mice/FPS-Fast-Action-Mice/M65-RGB-ELITE/p/CH-9309111-NA |
Mitat | |
Leveys | 76,6 mm |
Korkeus | 39,2 mm |
Syvyys | 116,5 mm |
Paino | 97 g |
Optinen | On |
Takuu | 24 |
EAN-koodi | 0843591078276, 8435910782760 |
Hintakehitys
Korkein hinta
80,80 €
Keskihinta
71,15 €
Alin hinta
65,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.