Esperanza EGM205 MX205 Fighter, langallinen pelihiiri
Esperanza EGM205 MX205 Fighter, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 10,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pelihiiri Esperanza MX205 musta-vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 10,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pelihiiri Esperanza MX205 musta-sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 10,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Esperanza MX205 FIGHTER - mouse - USB - green - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 11,13 € | 18,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Esperanza MX205 FIGHTER - mouse - USB - blue - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 32,40 € | 39,39 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,80 €
10,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,80 €
10,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,12 €
11,13 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,39 €
32,40 €
Esperanza EGM205 MX205 Fighter, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Esperanza |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 2 400 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | http://esperanza.pl/esperanza-wired-mouse-for-gamers-6d-opt--usb-mx205-fighter-blue,229,1569.html |
Mitat | |
Leveys | 70 mm |
Korkeus | 41 mm |
Syvyys | 118 mm |
Paino | 110 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 5901299925522, 5901299925546, 5901299925539 |
Hintakehitys
Korkein hinta
32,40 €
Keskihinta
16,33 €
Alin hinta
10,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.