Lenovo Essential USB (4Y50R20863), langallinen hiiri
Lenovo Essential USB (4Y50R20863), langallinen hiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 11,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Essential - mouse - USB - Musta - Hiiri - Optinen - 3 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 11,30 € | 18,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Essential -hiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 13,90 € | 18,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Essential USB MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 - 14 päivää | 14,01 € | 14,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO – Refurbished Essential, mouse, USB, black (4Y50R20863)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 14,75 € | 19,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lenovo Essential USB Mouse - optinen langallinen hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 17,95 € | 22,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Essential USB Mouse - optinen langallinen hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 17,99 € | 22,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo essential usb mouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 21,99 € | 26,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,29 €
11,30 €
13,90 €
14,01 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,65 €
14,75 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 22,45 €
17,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,89 €
17,99 €
21,99 €
Lenovo Essential USB (4Y50R20863), langallinen hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenvovo, Lenovo |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 1 600 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 10 | On |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lenovo.com/us/en/accessories-and-monitors/keyboards-and-mice/mice/MICE-BO-Lenovo-Essential-USB-Mouse/p/4Y50R20863 |
Mitat | |
Leveys | 62 mm |
Korkeus | 34 mm |
Syvyys | 111 mm |
Paino | 70 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 0192330828895 |
Hintakehitys
Korkein hinta
21,99 €
Keskihinta
15,98 €
Alin hinta
11,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.