Speedlink Torn, langallinen pelihiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Speedlink Corax RGB, langallinen pelihiiri
Speedlink Taurox RGB, langallinen pelihiiri
Speedlink Zavos langallinen pelihiiri
Speedlink Skell, langallinen pelihiiri
Speedlink Kappa Wireless, langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langalliset hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Langalliset hiiret
-
alk. 20 €
Roccat Burst Pro Extreme Lightweight, langallinen pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 20 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 53 €
Logitech G502 HERO, langallinen pelihiiri
-
alk. 59 €
Roccat Kone Pro Air, langallinen pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Razer Cobra RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 24 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 121 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
-
alk. 96 €
Mad Catz R.A.T 8+ RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 38 €
Conceptronic CLLMEASY, langallinen hiiri
Hiirimatot -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Zero - SOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Razer Strider Gaming Mouse Mat L/XXL, pelihiirimatto
-
alk. 24 €
SteelSeries QcK Prism Cloth RGB M/XL/3XL/4XL/5XL, hiirimatto
-
alk. 150 €
Razer Strider Chroma RGB XXL, pelihiirimatto
-
alk. 53 €
Artisan FX Hayate Otsu - MID - M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn PRO XL/XL Square/2XL, pelihiirimatto
-
alk. 50 €
Artisan FX Hien - XSOFT - S/M/L/XL, pelihiirimatto
-
alk. 19 €
SteelSeries QcK Heavy, hiirimatto
-
alk. 50 €
Freefall SV BASE Control+ v2, pelihiirimatto
-
alk. 90 €
Kanami Yuna Glass Limited Edition, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
HyperX Pulsefire Mat RGB XL, pelihiirimatto
-
alk. 6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
alk. 43 €
PureTrak P-51 Mustang, pelihiirimatto
-
alk. 35 €
Xtrfy GPZ1 Large, pelihiirimatto
-
alk. 60 €
Lethal Gaming Gear Saturn X Nacho Customs XXL, pelihiirimatto
-
alk. 28 €
Logitech G740 Cloth Gaming Mouse Pad, hiirimatto
-
alk. 4,95 €
Aimax S/M/L, pelihiirimatto
Speedlink Torn, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Speedlink, Speed-Link |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 3 200 |
Ominaisuudet | |
Rulla | On |
Nappula | 7 lkm |
EAN-koodi | 4027301593839, 4027301892000 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.speedlink.com/en/Gaming/TORN-GAMING-MOUSE-BLACK-RED.html?listtype=search&searchparam=torn |
Liitäntä | USB |
Mitat | |
Leveys | 68 mm |
Korkeus | 40 mm |
Syvyys | 127,5 mm |
Paino | 76 g |
Optinen | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 10 | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 20 €
Roccat Burst Pro Extreme Lightweight, langallinen pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 20 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 53 €
Logitech G502 HERO, langallinen pelihiiri
-
alk. 59 €
Roccat Kone Pro Air, langallinen pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langalliset-hiiret/speedlink-torn-langallinen-pelihiiri/6618663
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.