Zowie S1-C, langallinen pelihiiri
Zowie S1-C, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 66,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zowie by BenQ S1-C -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 66,90 € | 71,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE by BenQ S1-C PelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 69,90 € | 77,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZOWIE S1-C - Hiiri - 5 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 81,26 € | 88,25 € | Katso tuotetta ▸ |
66,90 €
69,90 €
81,26 €
Zowie S1-C, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Zowie, Zowie Gear, Benq |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 3 200 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 5 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://zowie.benq.com/en-us/mouse/s1-c.html# |
Mitat | |
Leveys | 66 mm |
Korkeus | 40 mm |
Syvyys | 123 mm |
Paino | 72 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4718755087691 |
Hintakehitys
Korkein hinta
81,26 €
Keskihinta
72,69 €
Alin hinta
66,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.