Asus ROG Gladius II Wireless RGB, langaton pelihiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
ASUS ROG Spatha X, langaton pelihiiri
Asus ROG Chakram X RGB, langaton / langaton pelihiiri
Asus ROG Keris Wireless Aimpoint RGB, langaton pelihiiri
Asus ROG Gladius III Wireless Aimpoint RGB, langaton pelihiiri
Asus ROG Chakram X Origin RGB, langaton / langallinen pelihiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
ASUS ROG Spatha X, langaton pelihiiri
-
Asus ROG Chakram X RGB, langaton / langaton pelihiiri
-
Asus ROG Keris Wireless Aimpoint RGB, langaton pelihiiri
-
Asus ROG Gladius III Wireless Aimpoint RGB, langaton pelihiiri
-
Asus ROG Chakram X Origin RGB, langaton / langallinen pelihiiri
-
ASUS Mus MD100 Blue Color: Quiet Blue (with Solar Blue also included) Wireless
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 33 €
Logitech G305 Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 160 €
WLMouse BEAST X MINI, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 26 €
Logitech M330 Silent Plus, langaton hiiri
-
alk. 75 €
Apple Magic Mouse, langaton hiiri
-
alk. 21 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
-
alk. 134 €
Razer Viper V2 Pro, langaton pelihiiri
-
alk. 8,90 €
Logitech G Pro X Superlight, hiiritassut
-
alk. 90 €
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 36 €
Logitech M650 Signature Medium, langaton hiiri
-
alk. 147 €
Zowie EC2-CW (M), langaton pelihiiri
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 60 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 46 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 60 €
Razer DeathAdder V3, langallinen pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 150 €
Razer Basilisk V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 25 €
Razer DeathAdder V2 Mini RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 25 €
Logitech G203 Lightsync RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 15 €
Logitech M110 Silent, langallinen hiiri
-
alk. 121 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 96 €
Mad Catz R.A.T 8+ RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 38 €
Conceptronic CLLMEASY, langallinen hiiri
-
alk. 10 €
Logic LM-STARR-ONE RGB, langallinen hiiri
-
alk. 36 €
Thermaltake Tt eSPORTS Volos RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 59 €
Cooler Master MM830 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 7,49 €
Esperanza EGM203B MX203 Scorpio, langallinen pelihiiri
Asus ROG Gladius II Wireless RGB, langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Yhteys | Langaton |
DPI | 16 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Gladius-II-Wireless/specifications/ |
Mitat | |
Leveys | 67 mm |
Korkeus | 45 mm |
Syvyys | 126 mm |
Paino | 130 g |
Ominaisuudet | Rulla |
Optinen | On |
EAN-koodi | 4718017060011 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 33 €
Logitech G305 Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/asus-rog-gladius-ii-wireless-rgb-langaton-pelihiiri/7620503?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.