HP Omen by Photon (6CL96AA), langaton pelihiiri
HP Omen by Photon (6CL96AA), langaton pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 65,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OMEN by HP Photon Mouse WireleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 65,90 € | 70,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OMEN by HP Photon Wireless Mouse -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP OMEN by Photon - Hiiri - 6 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 200,90 € | 200,90 € | Katso tuotetta ▸ |
65,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,89 €
89,99 €
Toimitusaika 150 päivää
Hinta toimituskuluineen 200,90 €
200,90 €
HP Omen by Photon (6CL96AA), langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Yhteys | Langaton |
DPI | 8 200 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://store.hp.com/in-en/default/omen-by-hp-photon-wireless-mouse-6cl96aa.html |
Mitat | |
Leveys | 92 mm |
Korkeus | 44 mm |
Syvyys | 129 mm |
Paino | 140 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 12 kk |
EAN-koodi | 0193808039942 |
Hintakehitys
Korkein hinta
200,90 €
Keskihinta
118,93 €
Alin hinta
65,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.