HP Wireless Mouse 220 (7KX1xAA, 258A1AA, 3FV66AA), langaton hiiri
HP Wireless Mouse 220 (7KX1xAA, 258A1AA, 3FV66AA), langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 17,23 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Wireless Mouse 220 Valkoinen - Hiiri - 3 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 17,23 € | 24,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Kaksisataa - Hiiri - Optinen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 19,12 € | 26,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Kaksisataakaksikymmentä. - Hiiri - 3 painiketta - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 21,11 € | 28,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Kaksisataakaksikymmentä. - Hiiri - 3 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 25,22 € | 32,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP 220 Hiljainen - Hiiri - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 33,34 € | 40,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Kaksisataakaksikymmentä. - Hiiri - Optinen - 3 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 35,84 € | 42,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP 220 - Hiiri - 3 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 151,15 € | 151,15 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,22 €
17,23 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,11 €
19,12 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,10 €
21,11 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,21 €
25,22 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,33 €
33,34 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,83 €
35,84 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 151,15 €
151,15 €
HP Wireless Mouse 220 (7KX1xAA, 258A1AA, 3FV66AA), langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 300 |
Liitäntä | USB |
Paristo | 1 x AAA |
Valmistajan tuotesivu | http://www8.hp.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/c06364921.pdf |
Mitat | |
Leveys | 58,5 mm |
Korkeus | 34 mm |
Syvyys | 95 mm |
Paino | 78 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 0193808642487, 0193905408627, 0193905408634, 0193905408610, 5704174012238, 0195122954451, 0195908101628 |
Hintakehitys
Korkein hinta
151,15 €
Keskihinta
43,29 €
Alin hinta
17,23 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.