Logitech G603 Lightspeed, langaton pelihiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Logitech Pebble 2 M350s, langaton hiiri
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
Logitech G703 Hero Lightspeed Wireless RGB, langaton pelihiiri
Logitech MX Vertical, langaton pystyhiiri
Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Logitech G603 Lightspeed on uuden sukupolven langaton pelihiiri, joka tuo ammattipelaajien käyttöön ensimmäistä kertaa huippuherkän HERO-tunnistimen, jonka avulla saavutat 12 000 DPI:n tarkkuuden. Lightspeed-yhteyden ansiosta Logitech G603 toimii 1 ms vasteajalla, johon on totuttu tähän saakka lähinnä vain langallisten pelihiirten parissa. Nyt sama suorituskyky on käsillä ilman johtojen tuomia rajoitteita. Logitech G603 Lightspeed tarjoaa lisäksi ennennäkemättömän paristojen keston – kahdella AA-paristolla pelaat jopa 500 tuntia, tai vasteaikaa säätämällä vielä pidempäänkin!
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Logitech MX Master 3S (910-0065xx) Bluetooth, langaton hiiri
-
Logitech M650 Signature Large Left, langaton hiiri
-
Logitech ERGO M575 (910-00587x), langaton pallohiiri
-
Logitech M190 Full-size Wireless Mouse, langaton hiiri
-
Logitech Pebble M350, langaton hiiri
-
Logitech M280 Wireless Mouse, langaton hiiri
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 23 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech Pebble 2 Combo, langaton näppäimistö ja hiiri
-
alk. 140 €
Razer Cobra Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 150 €
Zowie EC1-CW (L), langaton pelihiiri
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 102 €
Logitech Pro X Superlight Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Hama EMW-500 Vertical, langaton pelihiiri
-
alk. 85 €
Logitech G903 Lightspeed, langaton pelihiiri
-
alk. 18 €
Logitech M220 Silent, langaton hiiri
-
alk. 349 €
3Dconnexion SpaceMouse Pro USB 3D (3DX-700040), langaton hiiri
-
alk. 12 €
Logitech M185 Wireless Mouse, langaton hiiri
-
alk. 95 €
Razer Naga V2 HyperSpeed MMO, langaton pelihiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 16 €
Trust GXT 101 GAV, langaton pelihiiri
-
alk. 125 €
Kensington K72080WW SlimBlade Pro Trackball, langallinen/langaton pallohiiri
-
alk. 56 €
Glorious PC Gaming Race Model I RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 26 €
Logitech M500S Advanced Corded Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 80 €
Corsair Scimitar Elite RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 38 €
Xtrfy M4 RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 23 €
Microsoft Basic Optical Mouse for Business, langallinen hiiri
-
alk. 49 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 69 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 52 €
Cougar Revenger RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
Logitech G603 Lightspeed, langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaLogitech G603 Lightspeed on uuden sukupolven langaton pelihiiri, joka tuo ammattipelaajien käyttöön ensimmäistä kertaa huippuherkän HERO-tunnistimen, jonka avulla saavutat 12 000 DPI:n tarkkuuden. Lightspeed-yhteyden ansiosta Logitech G603 toimii 1 ms vasteajalla, johon on totuttu tähän saakka lähinnä vain langallisten pelihiirten parissa. Nyt sama suorituskyky on käsillä ilman johtojen tuomia rajoitteita. Logitech G603 Lightspeed tarjoaa lisäksi ennennäkemättömän paristojen keston – kahdella AA-paristolla pelaat jopa 500 tuntia, tai vasteaikaa säätämällä vielä pidempäänkin!
Valmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 200 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Liitäntä | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitechg.com/en-us/product/g603-lightspeed-wireless-gaming-mouse |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Paristo | 2 x AA |
EAN-koodi | 50992060719211 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 59 €
Logitech Lift Left, langaton pystyhiiri
-
alk. 61 €
Logitech Lift, langaton pystyhiiri
-
alk. 56 €
Logitech G403 HERO RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 23 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/logitech-g603-lightspeed-langaton-pelihiiri/6472373?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.