Logitech G703 Hero Lightspeed Wireless RGB, langaton pelihiiri
Logitech G703 Hero Lightspeed Wireless RGB, langaton pelihiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 79,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech G703 Lightspeed RGB Wireless -langaton pelihiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G703 LIGHTSPEED HERO Langaton - Pelihiiri - Optinen - 6 painiketta - Musta RGB-valollaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 83,85 € | 90,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G703 HERO -pelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G703 Langallinen, Langaton 16,000dpi Hiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 93,00 € | 98,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Logitech G703 LIGHTSPEED Wireless Gaming MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 107,50 € | 107,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G703 Hero -langaton pelihiiri. MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 109,00 € | 112,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,90 €
79,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,84 €
83,85 €
89,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 98,99 €
93,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,50 €
107,50 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 112,90 €
109,00 €
Logitech G703 Hero Lightspeed Wireless RGB, langaton pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
DPI | 16 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitechg.com/fi-fi/products/gaming-mice/g703-hero-wireless-gaming-mouse.html |
Mitat | |
Leveys | 68 mm |
Korkeus | 43 mm |
Syvyys | 124 mm |
Paino | 95 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 5099206083585, 50992060835713, 5099206083578 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
93,72 €
Alin hinta
79,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.