Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri
Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 57,61 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech M720 Triathlon - Hiiri - Optinen - 7 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 57,61 € | 64,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech M720 Triathlon -hiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 57,99 € | 62,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech M720 Triathlon Wireless Langaton 1,000dpi Hiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 60,14 € | 66,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech M720 -langaton hiiri, musta/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Logitech - M720 Triathlon Bluetooth Optical BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 71,95 € | 71,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech M720 Triathlon langaton hiiri (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 84,95 € | 88,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LOGITECH – M720 Triathlon Mouse 2.4GHZ/BT EMEA (910-004791)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 117,00 € | 121,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,60 €
57,61 €
57,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 66,13 €
60,14 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,95 €
71,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 88,85 €
84,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 121,90 €
117,00 €
Logitech M720 Triathlon, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Liitäntä | USB |
Ominaisuudet | |
Nappula | 8 lkm |
Rulla | On |
DPI | 1 000 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.logitech.com/en-us/product/m720-triathlon |
Mitat | |
Leveys | 74 mm |
Korkeus | 45 mm |
Syvyys | 115 mm |
Paino | 135 g |
EAN-koodi | 50992060650811 |
Hintakehitys
Korkein hinta
117,00 €
Keskihinta
73,93 €
Alin hinta
57,61 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.