Logitech Mx Anywhere 3 For Business, langaton hiiri
Logitech Mx Anywhere 3 For Business, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 89,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech MX Anywhere 3 yrityskäyttöön - Hiiri - Laser - 6 painiketta - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 89,96 € | 96,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech MX Anywhere 3 Business -langaton hiiri, harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 105,90 € | 110,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LOGITECH – LOGI MX Anywhere 3 for Business - GREY (910-006216)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 121,05 € | 125,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,95 €
89,96 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,80 €
105,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,95 €
121,05 €
Logitech Mx Anywhere 3 For Business, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
DPI | 4 000 |
Liitäntä | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitech.com/en-us/products/mice/mx-anywhere-3-for-business.910-006215.html |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 34,4 mm |
Syvyys | 100,5 mm |
Paino | 99 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 5099206098343, 5099206098350 |
Hintakehitys
Korkein hinta
121,05 €
Keskihinta
105,64 €
Alin hinta
89,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.