Logitech MX Anywhere 3 Wireless, langaton hiiri
Logitech MX Anywhere 3 Wireless, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 68,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech - MX Anywhere 3 - RoseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 68,50 € | 68,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech MX Anywhere 3 -langaton hiiri, vaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 95,90 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LOGITECH – LOGI MX ANYWHERE 3 - ROSE - EMEA (910-005990)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 157,15 € | 162,05 € | Katso tuotetta ▸ |
68,50 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,80 €
95,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,05 €
157,15 €
Logitech MX Anywhere 3 Wireless, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 000 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Linux | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitech.com/fi-fi/products/mice/mx-anywhere-3.910-005988.html |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 34,4 mm |
Syvyys | 100,5 mm |
Paino | 99 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
EAN-koodi | 5099206092938, 5099206092945, 5099206092952, 50992060929511, 5099206107168 |
Hintakehitys
Korkein hinta
157,15 €
Keskihinta
107,18 €
Alin hinta
68,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.