Microsoft Surface Mobile (KGY-000xx), langaton hiiri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Langattomat hiiret ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Microsoft Modern Mobile Mouse (KTF-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Mouse (3YR-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse (L6V-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 (GMF-00xxx), langaton hiiri
-
Microsoft Ocean Plastic Mouse (I38-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft® Presenter + DA/FI/NO/SV Black
-
Microsoft Sidewinder X8, hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse Camo Special Edition (8KX-xxxxx), langaton hiiri
-
Microsoft Mobile Mouse 1850 (U7Z-00XXX), langaton hiiri
-
Corepad Skatez Pro 3 (Microsoft Intellimouse), hiiritassut
-
Microsoft Bluetooth Mouse (RJN-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc (FHD-000xx) BT 4.0/4.1, langaton hiiri
-
Microsoft Surface Arc Wireless (CZV-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Arc Mouse Bluetooth (ELG-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Sculpt Comfort Mouse (H3S-0000x), langaton hiiri
-
Microsoft Modern Mouse (WS3-000xx), langaton hiiri
-
Microsoft Wireless Comfort Desktop 5050 (PP4-000xx), näppäimistö ja hiiri
-
Microsoft Arc Touch Mouse (7MP-000xx), langaton hiiri
Katsotuimmat Langattomat hiiret
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 33 €
Logitech G305 Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 160 €
WLMouse BEAST X MINI, langaton pelihiiri
-
alk. 78 €
MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 129 €
Logitech G502 X Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 90 €
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 119 €
Razer DeathAdder V3 Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 88 €
Logitech MX Vertical, langaton pystyhiiri
-
alk. 75 €
Apple Magic Mouse, langaton hiiri
-
alk. 134 €
Razer Viper V2 Pro, langaton pelihiiri
-
alk. 140 €
Razer Cobra Pro RGB, langaton/langallinen pelihiiri
-
alk. 8,90 €
Logitech G Pro X Superlight, hiiritassut
-
alk. 44 €
Lenovo Go USB-C Wireless Mouse (4Y51C212xx), langaton hiiri
-
alk. 21 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
-
alk. 147 €
Zowie EC2-CW (M), langaton pelihiiri
Langalliset hiiret -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 20 €
Roccat Burst Pro Extreme Lightweight, langallinen pelihiiri
-
alk. 67 €
Logitech G502 X Gaming Mouse, langallinen pelihiiri
-
alk. 21 €
SteelSeries Aerox 3 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 32 €
HyperX Pulsefire Haste Ultralight RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 25 €
Logitech G203 Lightsync RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 70 €
Zowie ZA13-C, langallinen pelihiiri
-
alk. 40 €
Roccat Kone Pro, langallinen pelihiiri
-
alk. 55 €
Razer Naga X, langallinen pelihiiri
-
alk. 25 €
Razer DeathAdder V2 Mini RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 28 €
G-Wolves Sköll RGB (SK-L3360), langallinen pelihiiri
-
alk. 10 €
Lenovo Essential USB Wired (4Y50T44377), langallinen hiiri
-
alk. 15 €
Logitech M110 Silent, langallinen hiiri
-
alk. 12 €
SteelSeries Rival 110, langallinen pelihiiri
-
alk. 47 €
Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse, langallinen hiiri
-
alk. 121 €
Evoluent optinen pystyhiiri
-
alk. 40 €
Turtle Beach Pure SEL AIMO, langallinen pelihiiri
-
alk. 96 €
Mad Catz R.A.T 8+ RGB, langallinen pelihiiri
-
alk. 38 €
Conceptronic CLLMEASY, langallinen hiiri
Microsoft Surface Mobile (KGY-000xx), langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Microsoft |
Yhteys | Langaton |
Liitäntä | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | https://www.microsoft.com/en-us/p/surface-mobile-mouse/8xgt2sclg6kg |
Ominaisuudet | |
Nappula | 4 lkm |
Rulla | On |
EAN-koodi | 0889842305012, 0889842304855, 0889842304930, 0889842310412, 0889842524710, 0889842524796, 0889842524789, 0889842524703, 0889842524819, 0889842304879, 0616237500000, 0889842689792, 0889842524734, 0889842707311 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 149 €
Logitech G Pro X Superlight 2, langaton pelihiiri
-
alk. 147 €
Zowie U2, langaton pelihiiri
-
alk. 43 €
HyperX Pulsefire Haste 2, langaton pelihiiri
-
alk. 33 €
Logitech G305 Lightspeed Wireless, langaton pelihiiri
-
alk. 80 €
SteelSeries Aerox 5 RGB, langaton pelihiiri
-
alk. 160 €
WLMouse BEAST X MINI, langaton pelihiiri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/langattomat-hiiret/microsoft-surface-mobile-kgy-000xx-langaton-hiiri/7169302
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.