Asus DSL-AX82U, langaton tukiasema
Asus DSL-AX82U, langaton tukiasema osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 189,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus DSL-AX82U Dual-band WiFi 6 ADSL2+/VDSL2 -modeemiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Dsl-ax82u Ax5400 Dual Band Wifi 6 Xdsl Modem RouterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 222,58 € | 228,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS DSL-AX82U AX5400 Dual Band WiFi 6 xDSL -modeemi reititin - Wireless router Wi-Fi 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 244,94 € | 244,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS DSL-AX82U ADSL Wireless Router AX5400 (EU+UK)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 275,90 € | 280,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 228,57 €
222,58 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,94 €
244,94 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 280,80 €
275,90 €
Asus DSL-AX82U, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Mitat | |
Leveys | 275,5 mm |
Korkeus | 165 mm |
Syvyys | 184,4 mm |
Paino | 572 g |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 4 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
IEEE 802.11ax | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 4718017728591 |
Hintakehitys
Korkein hinta
275,90 €
Keskihinta
233,35 €
Alin hinta
189,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.