Huawei B311-221, langaton reititin
Huawei B311-221, langaton reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 57,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Huawei B311-221 4G LTE WiFi reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 57,00 € | 61,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei B311-221 4G Router 2 - White - 4G N Standard - 802.11nNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 64,44 € | 71,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei B311-221 3G/4G WiFi-reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lte White Wireless Router Ethernet Single-Band (2.4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 110,90 € | 115,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HUAWEI B311-221 4G MODEM (51060DWA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,95 € | 84,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Huawei b311-221 4g modeemiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 79,95 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Huawei b311-221 4g modemNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 143,99 € | 148,98 € | Katso tuotetta ▸ |
57,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,43 €
64,44 €
79,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,80 €
110,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,85 €
79,95 €
143,99 €
Huawei B311-221, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Huawei |
Mitat | |
Leveys | 181 mm |
Korkeus | 36 mm |
Syvyys | 126 mm |
Paino | 218 g |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
Modeemi | |
3G | On |
HSDPA | On |
4G | On |
EAN-koodi | 6901443320592, 6901443319145 |
Hintakehitys
Korkein hinta
143,99 €
Keskihinta
88,02 €
Alin hinta
57,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.