TP-Link Archer AX11000, langaton reititin
TP-Link Archer AX11000, langaton reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 458,55 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-LINK ARCHER AX11000 TB QUAD-CORE WIFI6 GB ROUTER (ARCHER-AX11000)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 458,55 € | 463,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK – Archer AX11000, seuraavan polven pelireititin, kolme kantoaaltoa, musta/punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 16.5.2024 | 634 € | 639 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link Archer Ax11000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 460,04 € | 460,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Archer AX11000 - Wireless router Wi-Fi 6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 465,41 € | 465,41 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 463,45 €
458,55 €
Toimitusaika saatavilla 16.5.2024
Hinta toimituskuluineen 639 €
634 €
460,04 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 465,41 €
465,41 €
TP-Link Archer AX11000, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 8 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
WAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 2,5 Gigabit |
EAN-koodi | 6935364099657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
634 €
Keskihinta
504 €
Alin hinta
458,55 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.