Hpe Aruba Instant On Ap17, langaton tukiasema
Hpe Aruba Instant On Ap17, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 218,76 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hewlett Packard Enterprise E Aruba Instant On AP17 -päätepiste (RW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 218,76 € | 218,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Aruba Instant On Ap17 TukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 220,10 € | 226,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – HPE Aruba Instant On AP17 RW Access Po (R2X11A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 227,30 € | 232,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HPE Aruba Instant On AP17 - 2x2 11ac Wave2 -tukiasema ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 4-7 päivässä | 299,95 € | 299,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HPE Aruba Instant On AP17 - 2x2 11ac Wave2 -tukiasema ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 299,99 € | 304,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 218,76 €
218,76 €
220,10 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 232,20 €
227,30 €
Toimitusaika perillä 4-7 päivässä
Hinta toimituskuluineen 299,95 €
299,95 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,89 €
299,99 €
Hpe Aruba Instant On Ap17, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 187 mm |
Korkeus | 67 mm |
Syvyys | 156 mm |
Paino | 650 g |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
Valmistaja | HP, Aruba |
EAN-koodi | 0190017363271 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,99 €
Keskihinta
253,22 €
Alin hinta
218,76 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.