TP-Link EAP245, WLAN-tukiasema
TP-Link EAP245, WLAN-tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 84,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-Link Auranet EAP245 tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
84,90 € | 89,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link EAP245 AC1750 Langaton Dual Band Gigabit Kattoasennettava PäätepisteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 92,32 € | 99,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Omada EAP245 Ceiling, AC1750, Wi-Fi 5 -tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 94,90 € | 99,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK Omada EAP245 Dual-band -WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 96,99 € | 101,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
TP-LINK – Omada EAP245 langaton tukiasema, Wi-Fi, kaksitaajuusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 112,55 € | 117,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link Eap245Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 115,94 € | 121,93 € | Katso tuotetta ▸ |
84,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,31 €
92,32 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,80 €
94,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,89 €
96,99 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 117,45 €
112,55 €
115,94 €
TP-Link EAP245, WLAN-tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Syvyys | 47,5 mm |
Korkeus | 180 mm |
Leveys | 180 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
PoE (Power over Ethernet) | On |
Salaus | |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
MAC (Media Access Control) | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tp-link.fi/products/details/cat-5692_EAP245.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
115,94 €
Keskihinta
99,60 €
Alin hinta
84,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.