Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE, langaton tukiasema
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 83,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti Unifi Ap-ac LiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 83,70 € | 89,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE 2,4 / 5 GHzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 92,11 € | 99,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE Dual-band -WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 94,90 € | 99,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Lite AC1200 WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 99,90 € | 107,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti Networks – UniFi AC Lite AP tukiasema, 802.11ac, Dual Band, PoE, valk. (UAP-AC-LITE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 101,65 € | 106,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE Dual-band -WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 109,95 € | 109,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE Dual-band -WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 109,99 € | 114,89 € | Katso tuotetta ▸ |
83,70 €
92,11 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,80 €
94,90 €
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,80 €
99,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,55 €
101,65 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 109,95 €
109,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,89 €
109,99 €
Ubiquiti UniFi UAP-AC-LITE, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti |
Mitat | |
Korkeus | 160 mm |
Leveys | 31,45 mm |
Syvyys | 160 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lite/ |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
EAN-koodi | 8103540235214 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,99 €
Keskihinta
98,89 €
Alin hinta
83,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.