Bitz, kuppi 24 cl + aluslautanen
Bitz, kuppi 24 cl + aluslautanen osastosta Lasit, kupit ja mukit nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 15,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bitz Bitz kuppi aluslautasella 24 cl matta Wood-forestNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Bitz kuppi aluslautasella 24 cl matta Wood-oceanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Bitz kuppi aluslautasella 24 cl matta Wood-sandNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
15,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
15,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,90 €
15,00 €
Bitz, kuppi 24 cl + aluslautanen
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bitz |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bitzshop.dk/stel/krus-og-kopper/product/bitz-kop-m-underkop-24-cl-hvid |
EAN-koodi | 5722000290216, 5722000290223, 5722000290070 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,00 €
Keskihinta
15,00 €
Alin hinta
15,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.