Oculus Quest 2 128GB, VR-lasit
Oculus Quest 2 128GB, VR-lasit osastosta Muut puhelintarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 329,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
VR-lasit OCULUS Quest 2 128GB Meta Quest 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 329,00 € | 332,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Meta Quest 2 VR-lasit (128 GB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 339,00 € | 343,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Meta Quest 2 128 GtNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 364,00 € | 364,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oculus - Quest 2 128GB Virtual Reality Headset /PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 370,95 € | 370,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Oculus: Meta Quest 2 - 128GB Wireless VR Headset PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 585 € | 593 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 332,89 €
329,00 €
339,00 €
364,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 370,95 €
370,95 €
Toimitusaika 1-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 593 €
585 €
Oculus Quest 2 128GB, VR-lasit
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0815820022701, 0815820022688 |
Valmistaja | Oculus |
Hintakehitys
Korkein hinta
585 €
Keskihinta
397,57 €
Alin hinta
329,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.