Apple MagSafe Duo, langaton laturi
Apple MagSafe Duo, langaton laturi osastosta Laturit puhelimille nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Apple MagSafe Duo Charger wireless charging mat - MagneettinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple Magsafe Duo LaturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple MagSafe Duo langaton laturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple MagSafe Duo -laturi. ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 159,00 € | 162,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
APPLE MagSafe Duo Charger (MHXF3ZM/A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 181,75 € | 186,65 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
159,00 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 186,65 €
181,75 €
Apple MagSafe Duo, langaton laturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Apple, Incipio |
Teho yhteensä | 27 W |
Liitännät | USB |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.apple.com/shop/product/MHXF3AM/A/magsafe-duo-charger |
EAN-koodi | 0194252220153, 0191058144423 |
Hintakehitys
Korkein hinta
181,75 €
Keskihinta
157,55 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.