Arabia 24h, pasta/salaattilautanen 24 cm
Arabia 24h, pasta/salaattilautanen 24 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 18,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - 24h Lautanen syvä 24 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h pastalautanen 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 20,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h Lautanen 24cm - Aluslautaset Posliini Valkoinen - 1005283Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,00 € | 26,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24 h -lautanen syvä, valkoinen, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 21,95 € | 26,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Arabia 24 h -lautanen syvä, valkoinen, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 21,99 € | 26,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h-lautanen 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 22,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
18,00 €
20,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 26,00 €
20,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 26,45 €
21,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,89 €
21,99 €
22,90 €
Arabia 24h, pasta/salaattilautanen 24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala, Arabia |
EAN-koodi | 6411800052856 |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,90 €
Keskihinta
20,81 €
Alin hinta
18,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.