Arabia 24h, syvä lautanen 18 cm
Arabia 24h, syvä lautanen 18 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 13,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - 24h Syvä lautanen 18 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 13,80 € | 20,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h syvä lautanen 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24h Syvä Lautanen 18 Cm - Syvät lautaset Posliini Valkoinen - 1005287Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
15,00 € | 21,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia 24 h -lautanen syvä, valkoinen, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 19,95 € | 24,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Arabia 24 h -lautanen syvä, valkoinen, 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 19,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,70 €
13,80 €
15,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 21,00 €
15,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 24,45 €
19,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,89 €
19,99 €
Arabia 24h, syvä lautanen 18 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Arabia |
EAN-koodi | 6411801004199 |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,99 €
Keskihinta
16,75 €
Alin hinta
13,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.