Iittala Aalto, teräskulho 60 x 358 mm
Iittala Aalto, teräskulho 60 x 358 mm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta RoyalDesign.fi hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Aalto Vati 358mm Ruusukulta - Tarjoiluvadit Punakulta - 1024455Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Alvar Aalto vati ruostumaton teräs pieni (358 mm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 120,90 € | 120,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Alvar Aalto kulho ruusukulta pieni (358 mm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 125,90 € | 125,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Alvar Aalto -kulho 60x358 mm Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 134,90 € | 134,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iittala - Alvar Aalto Tarjoiluastia 35,8 cm RuusukultaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 143,90 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Aalto-teräsvati 358 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 159,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,90 €
120,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,90 €
125,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,90 €
134,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
143,90 €
159,90 €
Iittala Aalto, teräskulho 60 x 358 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
159,90 €
Keskihinta
134,08 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.