Iittala Taika, syvä lautanen 20 cm
Iittala Taika, syvä lautanen 20 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 24,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Taika Syvä lautanen 20 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 24,20 € | 31,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iittala - Taika Syvä lautanen 20 cm ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 24,20 € | 31,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika Syvä Lautanen ä˜20cm Valkoinen - Syvät lautaset Posliini Multi - 1023150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 26,00 € | 32,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika syvä lautanen 20 cm musta kuvioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 26,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika syvä lautanen 20 cm valkoinen kuvioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 26,90 € | 32,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,10 €
24,20 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 31,10 €
24,20 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 32,00 €
26,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
26,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,80 €
26,90 €
Iittala Taika, syvä lautanen 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
26,90 €
Keskihinta
25,64 €
Alin hinta
24,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.