Iittala Taika, tarjoilukulho 1,45 l
Iittala Taika, tarjoilukulho 1,45 l osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 52,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Taika Kulho 1,45 L ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,40 € | 59,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
iittala - Taika Kulho 1,45 L MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 59,00 € | 65,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Taika tarjoilukulho musta kuvioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 58,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,30 €
52,40 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,90 €
59,00 €
58,90 €
Iittala Taika, tarjoilukulho 1,45 l
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
59,00 €
Keskihinta
56,77 €
Alin hinta
52,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.