Iittala X Issey Miyake Lautanen 11x11 cm, valkoinen
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Iittala Taika, syvä lautanen 22 cm
Iittala Origo lautanen 26 cm beige
Iittala Ultima Thule, lautanen 19 cm
Iittala Ultima Thule, kaadin 150 cl
Iittala Taika, soikea tarjoilulautanen 41 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Iittala Raami Kulho 36 Cl - Tarjoiluvadit Lasi Heather - 1070592
-
Iittala Raami Kulho 36 Cl - Tarjoiluvadit Lasi Pine Green - 1070593
-
Iittala Tundra Kulhot 4 Kpl:n Pakkaus 25 Cl Kirkkaat - Tarjoiluvadit Lasi Kirkas - 1069534
-
Iittala Oiva Toikka Collection Servetti 33x33 Cm Helle Sininen/ruskea - Lautasliinat & Lisätarvikkeet Paperi Multi - 1070969
-
Iittala Oiva Toikka Collection Servetti 33x33 Cm Frutta - Lautasliinat & Lisätarvikkeet Paperi Vaaleansininen - 1070970
-
Iittala Oiva Toikka Collection Servetti 33x33 Cm Helle Pinkki/vihreä - Lautasliinat & Lisätarvikkeet Paperi Multi - 1070968
Katsotuimmat Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat
-
alk. 15 €
Iittala Teema, lautanen 26 cm
-
alk. 49 €
Iittala Kastehelmi, jalallinen kakkuvati 31,5 cm
-
alk. 21 €
Iittala Taika, kulho 0,6 l
-
alk. 17 €
Marimekko Oiva/Unikko, lautanen 20 cm
-
alk. 34 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
alk. 31 €
Iittala Aalto, kulho 75 mm
-
alk. 13 €
Iittala Kastehelmi, lautanen 17 cm
-
alk. 191 €
Iittala Teema, aloituspakkaus, 16 osaa
-
alk. 21 €
Arabia KoKo, lautanen 23 cm
-
alk. 60 €
Iittala Kartio, kaadin 95 cl
-
alk. 63 €
Marimekko Sukat makkaralla, kannu 1 L
-
alk. 11 €
Marimekko Oiva/Siirtolapuutarha, kulho 2,5 dl
-
alk. 17 €
Marimekko Oiva/Unikko, lautanen 25 cm
-
alk. 11 €
Heirol Nosse Ceramics Svelte Bowl 19 cm, Terracotta
-
alk. 28 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kulho 1,5 L
-
alk. 31 €
Rosti Mepal Sekoituskannu 1 litraa teräs
-
alk. 14 €
Marimekko Oiva/Siirtolapuutarha, lautanen 20 cm
-
alk. 119 €
Iittala Aalto, teräskulho 60 x 358 mm
Iittala X Issey Miyake Lautanen 11x11 cm, valkoinen
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 15 €
Iittala Teema, lautanen 26 cm
-
alk. 49 €
Iittala Kastehelmi, jalallinen kakkuvati 31,5 cm
-
alk. 21 €
Iittala Taika, kulho 0,6 l
-
alk. 17 €
Marimekko Oiva/Unikko, lautanen 20 cm
-
alk. 34 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
alk. 31 €
Iittala Aalto, kulho 75 mm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/lautaset-kulhot-ja-tarjoiluastiat/iittala-x-issey-miyake-lautanen-11x11-cm-valkoinen/6368436
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.