NJRD Lines, teekannu 1,5 L
NJRD Lines, teekannu 1,5 L osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 47,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NJRD Lines-teekannu 1,5 litraa valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 47,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NJRD Lines-teekannu 1,5 litraa vaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 47,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NJRD Lines-teekannu 1,5 litraa tummanharmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 47,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NJRD Lines-teekannu 1,5 litraa ruskeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 47,00 € | 52,90 € | Katso tuotetta ▸ |
47,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
47,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
47,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 52,90 €
47,00 €
NJRD Lines, teekannu 1,5 L
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7340144209994, 7340144210044, 7340144209208, 7340144209215 |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,00 €
Keskihinta
47,00 €
Alin hinta
47,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.