Rörstrand Ostindia, soikea tarjoiluvati 22 x 33 cm
Rörstrand Ostindia, soikea tarjoiluvati 22 x 33 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 52,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rörstrand Ostindia-tarjoiluvati, soikeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,00 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rörstrand Ostindia tarjoiluvati ovaali 33 x 22 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 52,00 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rörstrand Ostindia Ovaali Tarjoiluastia 330x220 Mm - Tarjoiluvadit Posliini Sininen - 1012337Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,90 €
52,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,90 €
52,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Rörstrand Ostindia, soikea tarjoiluvati 22 x 33 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
89,00 €
Keskihinta
64,33 €
Alin hinta
52,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.