Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave beige
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave beige osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 18,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Villeroy & Boch - Lave Beige Lautanen 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave Beige -illallislautanenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave lautanen ä˜ 28 cm Lave beigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 19,00 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Lave Lautanen 28 Cm - Ruokalautaset Kivitavara Beige - 10-4281-2610Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
19,00 € | 25,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,80 €
18,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
19,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,90 €
19,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 25,00 €
19,00 €
Villeroy & Boch Lave lautanen Ø 28 cm Lave beige
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003686403475 |
Valmistaja | Villeroy & Boch |
Hintakehitys
Korkein hinta
19,00 €
Keskihinta
18,98 €
Alin hinta
18,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.