Villeroy & Boch Manufacture Rock Bowl, 65 cl
Villeroy & Boch Manufacture Rock Bowl, 65 cl osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 22,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Villeroy & Boch Manufacture Rock -kulho MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 22,00 € | 27,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Manufacture Rock Kulho 65 Cl - Tarjoiluvadit Posliini Musta - 10-4239-1900Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
22,00 € | 28,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Villeroy & Boch Manufacture Rock -kulho, 14 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 22,95 € | 27,45 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,90 €
22,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 28,00 €
22,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 27,45 €
22,95 €
Villeroy & Boch Manufacture Rock Bowl, 65 cl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003686359338 |
Valmistaja | Villeroy & Boch |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,95 €
Keskihinta
22,32 €
Alin hinta
22,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.