Lego Technic 42129, 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-auto
Lego Technic 42129, 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-auto osastosta Legot ja muut rakennussarjat nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 245,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lego Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-auto 42129Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 245,90 € | 250,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Technic 42129 - 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-autoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Technic 42129 Sovelluksella ohjattava 4x4 Mercedes-Benz Zetros ?maastokuorma-autoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 267,87 € | 267,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEGO Technic - 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-auto (42129)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 288,50 € | 288,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 250,80 €
245,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,87 €
267,87 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 288,50 €
288,50 €
Lego Technic 42129, 4x4 Mercedes-Benz Zetros -kuorma-auto
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5702016912845, 5702017229324 |
Valmistaja | Lego |
Ikäsuositus | 12+ |
Palojen lukumäärä | 2 110 kpl |
Valmistajan tuotesivu | https://www.lego.com/fi-fi/product/4x4-mercedes-benz-zetros-trial-truck-42129 |
Valmistusvuosi | 2 021 |
Hintakehitys
Korkein hinta
288,50 €
Keskihinta
262,82 €
Alin hinta
245,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.