Smeg TSF02RDEU, leivänpaahdin
Smeg TSF02RDEU, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 181,53 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg leivänpaahdin TSF02RDEU (punainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 181,53 € | 186,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF02RDEU -leivänpaahdin, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 181,99 € | 186,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Tsf02rdeu LeivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG TSF02RDEU LEIVÄNPAAHDIN PUNAINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 189,00 € | 194,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg TSF02RDEU 4-viipaleen Leivänpaahdin, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 199,00 € | 203,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Tsf02rdeu- leivänpaahdin, 4 viipaleelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 229,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
181,53 €
181,99 €
189,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,95 €
199,00 €
229,00 €
Smeg TSF02RDEU, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709190750 |
Teho | 1 500 W |
Valmistaja | Smeg |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 39 cm |
Korkeus | 22 cm |
Syvyys | 21 cm |
Paino | 3 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
194,92 €
Alin hinta
181,53 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.