Electrolux EFV716K, liesituuletin
Electrolux EFV716K, liesituuletin osastosta Liesituulettimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 729 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux liesituuletin EFV716KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 729 € | 759 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Efv716k LiesituuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
729 € | 759 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX EFV716K LIESITUULETINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 729 € | 774 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux EFV716K -liesituuletin, musta, 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 878 € | 885 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 900-sarja SilenceTech 60 cm EFV716KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 899 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
729 €
878 €
899 €
Electrolux EFV716K, liesituuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543670239 |
Mitat | 60 |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Maksimi ilmanvirtaus | 700 m^3 / h |
Äänenvoimakkuus | 62 db |
Valaisimet | 2 kpl |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
899 €
Keskihinta
793 €
Alin hinta
729 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.