Electrolux LFT766X, liesituuletin
Electrolux LFT766X, liesituuletin osastosta Liesituulettimet nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 379,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux LFT766XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 379,00 € | 394,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LFT766X -liesituuletin, teräs, 60 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 709 € | 716 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux liesituuletin LFT766XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 710 € | 754 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX LFT766X LIESITUULETINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 749 € | 794 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 800-sarja Breeze 60 cm LFT766XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 749 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
379,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 716 €
709 €
710 €
749 €
Electrolux LFT766X, liesituuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543673995 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 68 cm |
Syvyys | 45 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Maksimi ilmanvirtaus | 150 m^3 / h |
Äänenvoimakkuus | 68 db |
Valaisimet | 2 kpl |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
749 €
Keskihinta
659 €
Alin hinta
379,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.