Marttiini Tundra Visa Full Tang puukko
Marttiini Tundra Visa Full Tang puukko osastosta Linkkuveitset, puukot ja tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tundra Visa buschcraft-yleispuukkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marttiini Tundra VisaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 139,90 € | 139,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Marttiini Tundra Visa Full Tang puukkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 154,00 € | 154,00 € | Katso tuotetta ▸ |
139,00 €
139,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,00 €
154,00 €
Marttiini Tundra Visa Full Tang puukko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6416885211327 |
Valmistaja | Marttiini |
Hintakehitys
Korkein hinta
154,00 €
Keskihinta
144,30 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.