Zambelis E218 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/5W/5V IP54 musta
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Zambelis E232 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP54 musta
Zambelis E233 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 musta
Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Zambelis E239 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/6W/230V IP65 antrasiitti
Zambelis E311 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Lyhdyt ja ulkovalaisimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Zambelis E232 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP54 musta
-
Zambelis E233 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 musta
-
Zambelis E312 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E239 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/6W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E311 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E238 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/3W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E153 - LED-ulkolamppu LED/5W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E208 - LED-ulkolamppu LED/10W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E204 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E152 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E240 - LED-ulkoseinävalaisin 2xLED/10W/230V IP65 antrasiitti
-
Zambelis E206 - LED-ulkolamppu LED/10W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E203 - LED-ulkolamppu LED/7W/230V IP54 antrasiitti
-
Zambelis E234 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/1,5W/5V IP44 valkoinen
-
Zambelis E299 - LED-ulkolamppu 2xLED/6W/230V IP54 CRI93 ruskea
-
Zambelis E218 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/5W/5V IP54 musta
-
Zambelis E310 - Ulkovalaisin 1xGU10/7W/230V IP54
-
Zambelis E149 - Ulkoseinävalaisin 1xE27/18W/230V IP54 antrasiitti
Katsotuimmat Lyhdyt ja ulkovalaisimet
-
alk. 145 €
&Tradition Flowerpot Portable VP9, usb-ladattava pöytävalaisin
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 30 €
Feuerhand 276, myrskylyhty
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 29 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
-
alk. 50 €
Steinel Nightmatic 3000, hämäräkytkin
-
alk. 19 €
Konstsmide 7511-750 Modena, seinävalaisin
-
alk. 25 €
Airam Telma, led-jääkideverho
-
alk. 51 €
LED Ulkovalo anturilla TESA LED/10W/230V IP54 musta
-
alk. 155 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, sarja 2 kpl, kääntyvä
-
alk. 218 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Sherin, 2 kpl, kääntyvä, anturi
-
alk. 98 €
Lindby LED-ulkoseinävalaisin Jarte, sarja 3 kpl, 20 cm, ylös/alaspäin
-
alk. 264 €
Lucande ulkoseinävalaisin Ferda, 3 kpl, riipus, tummanharmaa
-
alk. 287 €
Lucande LED-ulkoseinävalaisin Ferdinand, 3 kpl, harmaa, alumiinia
-
alk. 378 €
LED-pylväsvalaisin Jupp, 4 kpl, grafiitinharmaa, alumiini, 90 cm
-
alk. 126 €
Lucande ulkoseinävalaisin Xava, sarja 4 kpl, ylös/alas, grafiitinharmaa
-
alk. 195 €
Lucande LED-ulkoseinävalaisin Ferdinand, 2 kpl, harmaa, alumiinia
Zambelis E218 - Himmennettävä LED-ulkolamppu LED/5W/5V IP54 musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5213007836281 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 145 €
&Tradition Flowerpot Portable VP9, usb-ladattava pöytävalaisin
-
alk. 109 €
Fenix CL28R - LED Ladattava valonheitin virtapankilla LED/USB IP66 2000 lm 360 h
-
alk. 30 €
Feuerhand 276, myrskylyhty
-
alk. 43 €
Nedis WIFILP01C48 - LED RGB Valoketju ulos 48xLED 13,8m IP65 Wi-Fi Tuya
-
alk. 23 €
Airam Santorini ruskea IP44 10 led valosarja
-
alk. 29 €
Eglo Park 4 pistorasiatolppa
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/lyhdyt-ja-ulkovalaisimet/zambelis-e218-himmennettava-led-ulkolamppu-led5w5v-ip54-musta/12761435
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.