Rab Ascent 500, makuupussi
Rab Ascent 500, makuupussi osastosta Makuupussit ja -alustat nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 279,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
RAB Ascent 500 WomensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 279,20 € | 279,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rab Ascent 500 W Blue MondayNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 339,90 € | 339,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rab Ascent 500 Wmns Regular LZ Marina BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 379,90 € | 379,90 € | Katso tuotetta ▸ |
279,20 €
339,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 379,90 €
379,90 €
Rab Ascent 500, makuupussi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rab |
Mitat | Paino 1040g |
Materiaali | Pertex Quantum, untuva |
Lisätieto | Lämpöraja -6°C |
Valmistajan tuotesivu | https://rab.equipment/ww/ascent-500-8 |
Hintakehitys
Korkein hinta
379,90 €
Keskihinta
333,00 €
Alin hinta
279,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.