American Tourister SummerFunk, matkakassi 52 cm
American Tourister SummerFunk, matkakassi 52 cm osastosta Matkalaukut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 59,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
American Tourister Summerfunk Duffle 55/22 laukkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
American Tourister SummerFunk Duffle 55/22cm, blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
American Tourister SUMMERFUNK DUFFLE 55/22 BLACKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 64,17 € | 71,16 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 64,70 €
59,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,16 €
64,17 €
American Tourister SummerFunk, matkakassi 52 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | American Tourister |
Materiaali | 100% polyesteri |
Mitat | |
Leveys | 52,5 cm |
Korkeus | 32 cm |
Syvyys | 30 cm |
Paino | 0,5 kg |
Sisämitat | 50,5 l |
EAN-koodi | 5414847991257 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,17 €
Keskihinta
61,32 €
Alin hinta
59,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.