Samsonite Neopod Easy Access, laajennettava nelipyöräinen matkalaukku 55 cm, 15,6"
Samsonite Neopod Easy Access, laajennettava nelipyöräinen matkalaukku 55 cm, 15,6" osastosta Matkalaukut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 219,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Samsonite Neopod Spinner Exp. 55cm -matkalaukku, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 219,90 € | 224,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsonite Neopod Spinner Easy 55cm -matkalaukku, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 279,90 € | 284,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsonite - Neopod Spinner Easy Access 55cm - Matkalaukku - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSONITE Suitcase Neopod Cabin Expand Front Pocket BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 259,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsonite Neopod Spinner 55 cm -matkalaukku, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 299,99 € | 304,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,80 €
219,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,80 €
279,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
259,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,89 €
299,99 €
Samsonite Neopod Easy Access, laajennettava nelipyöräinen matkalaukku 55 cm, 15,6"
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5400520132376, 5400520132383 |
Valmistaja | Samsonite |
Materiaali | Exterior: Lightweight, premium Polycarbonate Water resistant PU and RPET fabric | Interior: RPET lining, made from 100% RPET plastic bottles |
Mitat | |
Leveys | 40 cm |
Korkeus | 55 cm |
Syvyys | 23 cm |
Paino | 3,3 kg |
Sisämitat | 48 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,99 €
Keskihinta
257,76 €
Alin hinta
219,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.