Himla, villamatto 80 x 230 cm
Himla, villamatto 80 x 230 cm osastosta Matot nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 174,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Himla Himla villamatto camel 80 x 230 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 174,30 € | 174,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Himla Himla villamatto luonnonvärinen (vaalea beige) 80x230 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Himla Himla villamatto stone (harmaa) 80x230 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 230,09 € | 230,09 € | Katso tuotetta ▸ |
174,30 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 230,09 €
230,09 €
Himla, villamatto 80 x 230 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7340059994282, 7340059994312 |
Hintakehitys
Korkein hinta
230,09 €
Keskihinta
201,13 €
Alin hinta
174,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.